تبلیغات
دهکده والیبال - 3 امتیاز پشت دیوار چین جا ماند/سومین شکست ایران ناباورانه رقم خورد
والیبال،تیم ملی والیبال ،عکس های والیبال،آموزش والیبال،اخبار والیبال،والیبال بانوان
داغ کن - کلوب دات کام
تاریخ : چهارشنبه 9 آذر 1390
نویسنده : sohrab sohrabi
امتیاز پشت دیوار چین جا ماند/سومین شکست ایران ناباورانه رقم خورد

 تیم‌های ملی والیبال ایران و چین در هشتمین مسابقه خود در جام‌جهانی برابر هم قرار گرفتند و شاگردان ولاسکو نتیجه را به حریف واگذار کردند.

خبرگزاری فارس: 3 امتیاز پشت دیوار چین جا ماند/سومین شکست ایران ناباورانه رقم خورد

 تیم ملی والیبال ایران که توانست از 7 مسابقه خود 5 بازی برابر تیم‌های ژاپن، صربستان، لهستان، آرژانتین و مصر را با پیروزی پشت سر بگذارد و 2 دیدار برابر کوبا و آمریکا را واگذار کرده بود، امروز در هشتمین مسابقه خود در جام جهانی از ساعت 9:30 به مصاف چین، تیم انتهای جدول رفت.
این بازی در حالی برگزار شد که پیش از این تیم ایران با ۱۲ امتیاز در مکان ششم قرار داشت و چین هم با کسب یک امتیاز در انتهای جدول جای گرفته بود. این بازی را شاگردان ولاسکو با حساب ۳ بر صفر به چین واگذار کردند تا ۳ امتیازی که همگان فکر می‌کردند برای ایران است پشت سد محکمی به‌نام چین جا بماند.


ولاسکو: بازیکنانم گیج شده بودند/ بازارگرد: انگار خواب بودیم

خبرگزاری فارس: ولاسکو: بازیکنانم گیج شده بودند/ بازارگرد: انگار خواب بودیم

خولیو ولاسکو پس از شکست ۳ بر صفر برابر چین و از دست دادن ۳ امتیاز حساس در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: تجربه خوبی بود. تیم ایران از نظر روحی پیشرفت بالایی داشت اما این پیشرفت برای این دیدار کافی نبود.
وی ادامه داد: ما پیروزی‌های شگفت‌انگیزی برابر تیم‌های آرژانتین، صربستان و لهستان داشتیم. در این بازی ما در حمله بسیار بد عمل کردیم.
سرمربی تیم ایران خاطرنشان کرد: واکنش‌های ما به هیچ‌وجه خوب نیود. این در حالی بود که چینی‌ها بازی بسیار خوبی انجام دادند. تصور می‌کنم بازیکنانم در این بازی گیج شده بودند.
در ادامه این نشست علیرضا نادی، کاپیتان تیم ایران هم درخصوص شکست برابر چین خاطرنشان کرد: خیلی خوشحال بودیم از اینکه دیروز بازی را ۳ بر صفر پیروز شدیم اما نتوانستیم تمکزمان را به این بازی انتقال دهیم و همین موضوع موجب شکستمان برابر چین شد.
مهدی بازارگرد هم در این نشست خبری عنوان کرد: چین عالی بازی کرد. انگار بازیکنان ایران خواب بودند و قصد نداشتند بیدار شوند.


ژونگ بهترین بازیکن دیدار تیم‌های ایران و چین شد

خبرگزاری فارس: ژونگ بهترین بازیکن دیدار تیم‌های ایران و چین شد

تیم‌های ملی والیبال ایران و چین در هشتمین مسابقه خود در رقابت‌های جام‌جهانی برابر هم قرار گرفتند که این مسابقه با نتیجه ۳ بر صفر به سود چینی‌ها خاتمه پیدا کرد.
در پایان این مسابقه کمیته فنی مسابقه وی‌جون ژونگ، بازیکن شماره ۷ تیم چین را به عنوان برترین بازیکن میدان انتخاب کرد.
وی با کسب ۱۶ امتیاز نقش زیادی در پیروزی تیم خود ایفا کرد.
این انتخاب در حالی انجام شد که هیچکدام از بازیکنان ایران امروز در حدو اندازه‌های خود ظاهر نشدند.
بازی بعدی ایران ساعت 5:30 روز جمعه برابر برزیل خواهد بود.
موضوعات مرتبط: اخبار ,
برچسب‌ها: والیبال , عکس والیبال , آموزش والیبال , عکس های جام جهانی والیبال , عکس های جام جهانی والیبال ژاپن , دهکده والیبال , جام جهانی والیبال , عکس=+والیبال , عکس+والیبال , ورز ایران , ورزش ایران , آبدانان , ایلام , ایرانچ , ورزش آبدانانت , محیط زیست تهران , ایران , مسابقات جام جهانی والیبال , مسابقات جام جهانی والیبال ژاپن ,
آخرین مطالب